Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie
  34-431 Waksmund, ul. Na Równi 28   tel. (018) 26-53-941
  sp_waksmund@poczta.onet.pl
  DOKUMENTY SZKOŁY

  OCENIANIE I KLASYFIKOWANIE

  INFORMACJE ORGANIZACYJNE DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I NAUCZYCIELI

  PLANY ZAJĘĆ

 MATERIAŁY DLA UCZNIA

  MATERIAŁY DLA NAUCZYCIELA

 

 

 

Aktualności - konkursy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

 

Podsumowanie wyników

Szkolnego Konkursu Literackiego

dla uczniów klas V- VI szkoły podstawowej

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

L.p.

 

 

Imię i nazwisko

 

Ilość punktów

 

Miejsce

1

Wiktoria Suchojad

39

1

2

Gabriela Szymsaj

17

 

2

3

Damian Waksmundzki-Luberda

4

Marta Kruczek

5

Hubert Węglarz

11

3

6

Joanna Pęksa

10

4

7

Kamil Dawiec

8

Wiktoria Bryja

9

5

9

Natalia Krupa

10

Natalia Chowaniec

8

6

 

GRATULUJEMY!

 

   
 

 

PODSUMOWANIE

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

 

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Część  VII

Część VIII

Część IX

Część X

SUMA

1.

Niemiec Izabela

-

13

14

14

12

15

14

10

13

15

130

2.

Niedźwiecka Dorota

15

13

12

14

-

14

14

11

14

-

107

3.

Bylinowski Albert

-

-

9

7

9

-

11

8

9

7

60

4.

Sral Dawid

13

8

-

3

-

-

-

-

-

-

24

5.

Mroszczak Wanda

14

-

-

-

-

-

-

-

-

-

14

6.

Waksmundzka Aleksandra

13

-

-

-

-

-

-

-

-

-

13

7.

Ligęza Paulina

12

-

-

-

-

-

-

-

-

-

12

8.

Ligęza Maciej

12

-

-

6

-

-

-

-

-

-

12

 

 

 

GRATULUJEMY

 

   
 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

 

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Część 6

Część 7

SUMA

1.

Kowalczyk Gabriela

13,5

15

-

15

13

13

69,5

2.

Kolasa Patrycja

13

8

11

 9

15

12

68

3.

Chowaniec Natalia

13

9

11

 9

10

8

60

4.

Kolasa Szymon

13

11

14

9

-

11

58

5.

Kuraś Anna

15

14

12

12

-

-

53

6.

Niemiec Sylwia

12

12

14

14

-

-

52

7.

Kruczek Marta

11

7

6

8

11

8

51

8.

Suchojad Wiktoria

14

10

14

9

-

-

47

9.

Ligęza Barbara

14

6

13

7

-

-

40

10.

Waksmundzka Natalia

15

6

9

 8

-

-

38

11.

Baraniak Karolina

8

8

7

9

-

-

32

12.

Maciasz Paulina

8,5

12

3

-

-

7

30,5

13.

Wiatr Gabriela

9

11

10

-

-

-

30

14.

Waksmundzka Wiktoria

5

8

9

-

-

3

25

15.

Drożdż Martyna

-

8

12

5

-

-

25

16.

Faltyn Dawid

10,5

10

-

-

-

-

20,5

17.

Szkoda Piotr

10

2

4

-

-

-

16

18.

Bryja Jakub

6

3

3

-

-

-

12

19.

Skowroński Piotr

11

-

-

-

-

-

11

20.

Waksmundzki – Luberda Damian

4

-

6

-

-

-

10

21.

Mroszczak Anna

-

4

-

-

-

-

4

22.

Domalik Faustyna

-

-

-

4

-

-

4

 

 

   

 

 

Protokół szkolnego konkursu zbiórki zużytych baterii

 

W ZSPiG w Waksmundzie zakończył się szkolny konkurs zbiórki zużytych baterii. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 – 6 szkoły podstawowej i uczniowie klasy 1b gimnazjum. W sumie w konkursie uczestniczyły 53 osoby.

 

Wyniki konkursu:

 

 

 

 

 

Miejsce

 

Nazwisko i imię

 

klasa

Ilość baterii

1.

Weronika Handzel

3b

601

2.

Anna Cyrwus

3b

325

3.

Bogumiła Szczechowicz

1bG

278

4.

Filip Sabura

3b

273

5.

Jan Waksmundzki

1

271

6.

Szymon Kolasa

4

248

7.

Kacper Siuty

4

200

8.

Jakub Żegleń

1BG

150

9.

Oskar Waksmundzki

6

141

10.

Krystian Waksmundzki

3A

140

11.

Ludwik Mroszczak

0A

130

12.

Bartłomiej Maciasz

1

120

13.

Martyna Waksmundzka

5

110

14.

Jacek Rogal

6

106

15.

Gabriela Szymsaj

5

100

16.

Wiktoria Waksmundzka

Wiktoria Suchojad

Kamila Kolasa

4

5

6

99

17.

Wiktoria Bryja

5

66

18.

Barbara Mroszczak

Karolina Baraniak

1

4

63

19.

Zuzanna Kudas

0A

57

20.

Kamil Kunka

0A

55

21.

Bartłomiej Byrdak

3A

53

22.

Ernest Waksmundzki

0A

50

23.

Agnieszka Bryniarska

1BG

48

24.

Gabriela Waksmundzka

1

45

25.

Aleksandra Kurek

Wiktoria Florek

1

1

40

26.

Lucyna Parzątka

3b

36

27.

Anna Bryja

6

34

28.

Julia Kuraś

Michał Węglarz

0A

1

30

29.

Iwona Kolasa

Antoni Targosz

Patrycja Waksmundzka

Justyna Mąka

Oliwia Sral

Gabriel Waksmundzki

0A

0A

1

3A

6

5

20

30.

Karolina Parzątka

0A

15

31.

Kamila Małysiak

3A

12

32.

Jakub Waksmundzki

0A

10

33.

Jakub Kamoń

5

8

34.

Kamil Dawiec

5

7

35.

Faustyna Domalik

5

6

36.

Emilia Dzielska

0A

5

 

Kamil Bafia

0A

5

37.

Julia Szymura

Amelia Łapsa

Patrycja Bizub

Amelia Tymus

0A

0A

0A

0A

4

38.

Kartarzyna Kolasa

6

3

39.

Zuzanna Ambroż

4

1

 

   

 

   

 

 

WYNIKI KONKURSU TEATRALNEGO

 

dla klas I-III gimnazjum

 

"NA DESKACH TEATRU"

 

I miejsce – klasa III

II miejsce – klasa II A

wyróżnienia – Maciej Ligęza i Natalia Pęksa – klasa I

 

GRATULUJEMY!

 

Relacja fotograficzna z konkursu

 

   

 

 

 

WYNIKI

 

Wyniki I Gminnego Konkursu Matematycznego

„Mały Matematyk”

 

wyniki

 

   
 

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO

dla uczniów klasy 1-3 Szkoły Podstawowej

 

„POSZUKIWANIE GŁOSKI R W KRAINIE BAŚNI”

 

klasa I

                 I - Barbara Mroszczak     II - Jan Waksmundzki
     

 

 

 

klasa II

                 I - Karol Faltyn     II - Oskar Kuraś
     

 

 

 

klasa III

                I - Natalia Mozdyniewicz    
       
   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z CYKLU „CZAS NA CZYTANIE"

CZĘŚĆ VII -OSTATNIA

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 27 maja 2014 roku - godz.13.40, jest przeczytanie

rozdziału 19-21 powieści H. Ożogowskiej „Ucho od śledzia”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

Z CYKLU  „MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ IX

 

Konkurs odbędzie się 27 maja 2014 roku – godz.14.15,

Należy przeczytać rozdziału XXV–XXVII powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

   
 

 

 

 

SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY

 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klasy 1-3 Szkoły Podstawowej

 

 TEMAT:  „POSZUKIWANIE GŁOSKI R W KRAINIE BAŚNI”

 

Organizator:

 Nauczyciel, specjalista logopeda – neurologopeda kliniczny: Agnieszka Sieniawska

 

Wymogi:

- pracę należy wykonać na papierze, w technice płaskiej: rysunek, malarstwo, techniki mieszane, techniki komputerowe,

- format: od A3 (42cm x 29,7cm) do A2 (59,4cm x 42cm),

- autorem pracy może być tylko jedna osoba. Prace grupowe nie będą oceniane,

- pracę należy czytelnie podpisać z tyłu – imię, nazwisko, klasa, tytuł pracy.

 

Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych:

                grupa I- uczniowie klasy I

                grupa II- uczniowie klas II

                grupa III- uczniowie klasy III

 

Prace należy oddawać organizatorowi do 15 maja 2014 r.

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej: www.zswaksmund.republika.pl

 

   
 

 

 

Waksmund, 05. 05. 2014

 

  Wyniki

Szkolnego Konkursu Literackiego

dla uczniów klas V- VI szkoły podstawowej

 

Niezwykły świat legend

 

Maksymalnie do zdobycia było 10 punktów.

 Gratulujemy!

 

   

 

 

 

WYNIKI

 

VI GMINNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

 

„BAJKOWY ŚWIAT DOROTY GELLNER”

 

 

wyniki do pobrania (doc)

 

link do relacji fotograficznej

 

 

   

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM
„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” CZĘŚĆ VIII


1. Niedźwiecka Dorota 11 pkt.
2. Niemiec Izabela  10 pkt.
3. Bylinowski Albert 8 pkt.

 

   

 

 


WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO
DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” CZĘŚĆ VI


1. Kolasa Patrycja 15 pkt.
2. Kowalczyk Gabriela 13 pkt.
3. Kruczek Marta 11 pkt.
4. Chowaniec Natalia 10 pkt.

 

   
 

 

WYNIKI

KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

 

Dnia 20 kwietnia 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 17 uczniów ze szkoły podstawowej.

 

Wyniki:

Klasa II:

I miejsce - Oskar Kuraś

II miejsce - Krystian Guziak

III miejsce - Karolina Bryniarska

 

Klasy III:

I miejsce - Natalia Waksmundzka kl. IIIa

II miejsce - Stanisław Florek kl. IIIb

III miejsce - Wiktoria Waksmundzka kl. IIIa

 

Uczniowie Oskar Kuraś i Natalia Waksmundzka zakwalifikowali się do Gminnego Konkursu Ortograficznego.

 

Organizatorzy:

Dorota Klocek

Danuta Waksmundzka

 

Gratulacje!

 

   
 

 

Ogłaszamy

Szkolny  konkurs

,,Deutsch contra English"

dla klas I-III Gimnazjum

14.05.2014 - 7 lekcja

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opanowanie listy słówek w języku niemieckim i angielskim. Zwycięzcą konkursu zostanie uczeń, który poprawnie zapisze jak największą ilość przetłumaczonych słówek i zwrotów.

Lista słownictwa dostępna poniżej:

 

 

1.     Dzień Dobry

Guten Tag

Good morning

2.     Cześć

Hallo

Hello

3.     Dobranoc

Gute Nacht

Goodnight

4.     Pochodzić z

Kommen aus

Come from

5.     Dwanaście

Zwӧlf

Twelve

6.     Szczupły

Schlank

Thin

7.     Języki obce

Fremdsprachen

Foreign languages

8.     Robić zdjęcia

Fotos machen

Take photos

9.     Wysoki

Groβ

Tall

10.   Co słychać?

Wie geht`s?

How are you?

11.   Ciocia

Die Tante

Aunt

12.   Wujek

Der Onkel

Uncle

13.   Dwadzieścia osiem

achtundzwanzig

Twenty-eight

14.   Adwokat

Der Anwalt

Lawyer

15.   Chomik

Der Hamster

Hamster

16.   Wnuczka/ wnuczek

Die Enkelin/der Enkel

Granddaughter/grandson

17.   Córka

Die Tochter

Daughter

18.   Świnka morska

Das Meerschweinchen

Guinea pig

19.   Geografia

Erdkunde

Geography

20.   Wtorek

Dienstag

Tuesday

21.   Czwartek

Donnerstag

Thursday

22.   Kolorowy

Bunt

Colourful

23.   Czerwony

Rot

red

24.   Jest wpół do drugiej

Es ist halb zwei

It`s half past one

25.   Zmywać naczynia

Das Geschirr spϋlen

Do the washing-up

26.   Kiełbasa

Die Wurst

sausage

27.   Masło

Die Butter

Butter

28.   Bułka

Das Brӧtchen

Roll

29.   Śniadanie

Das Frϋhstϋck

Breakfast

30.   warzywa

Das Gemϋse

vegetables

 

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

Z CYKLU  „MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ VIII - H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 29 kwietnia 2014 roku – godz.14.15,

jest przeczytanie rozdziału XXII–XXIV powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z CYKLU „CZAS NA CZYTANIE"

 

CZĘŚĆ VI -H. OŻOGOWSKA „UCHO OD ŚLEDZIA”

 

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 29 kwietnia 2014 roku - godz.13.40, jest przeczytanie

rozdziału 16-18 powieści H. Ożogowskiej „Ucho od śledzia”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   

 

 

Protokół

z etapu szkolnego

VI GMINNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„BAJKOWY ŚWIAT DOROTY GELNER”

 

14.04.2014 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny VI Gminnego Konkursu Czytelniczego dla klas I – III szkoły podstawowej

„Bajkowy świat Doroty Gelner”.


W konkursie wzięło udział 26 uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej w Waksmundzie.

 

Wyniki Konkursu:

I Maciej Szostek, kl. III a – 43 p.

II Kacper Sral, kl. III b – 41,5 p.

III Filip Sabura, kl. III b – 40,5 p.

IV Natalia Waksmundzka kl. III a – 36,5 p.

V Justyna Mąka kl. III a, Marta Sołtys kl. II – 36 p.

VI Aleksandra Kurek kl. I a, Gabriela Szostek kl. II – 34,5 p.

VII Kacper Węglarz kl. III b – 34 p.

VIII Jakub Ścisłowicz kl. III b – 33,5 p.

IX Weronika Handzel kl. III b – 33 p.

X Kacper Kunka kl. II, Michał Węglarz kl. I – 32 p.

 

W konkursie wzięli również:

Marlena Głodek kl. II

Martyna Curwus kl. II

Dominik Kolasa kl. I

Joanna Kowalczyk kl. III a, Anna Cyrwus kl. III b

Karolina Bryniarska kl. II, Jan Watycha kl. II

Bartosz Waksmundzki kl. II

Oskar Kuraś kl. II

Natalia Marszałek kl. II

Barbara Mroszczak kl. I

Jan Waksmundzki kl. I

Karol Targosz kl. II

 

Uczniowie którzy zajęli I i II miejsce przechodzą do etapu gminnego konkursu.

Etap gminny odbędzie się 29.04.2014 r. o godzinie 9.00 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie.

 

   
 

    

 

 

KONKURS LITERACKI

 

dla klas IV-VI szkoły podstawowej

 

NIEZWYKŁY ŚWIAT LEGEND

 

 

 

 

Na podstawie ,,Klechd domowych” opowiedz treść najciekawszej według Ciebie legendy i wykonaj

do niej ilustrację.

 

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 30.04.2014r.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich na gazetce szkolnej

i stronie internetowej szkoły.

 

ZBIERAJ PUNKTY !

 

   
 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

szkolnych konkursów

 

„KRAJOBRAZY POLSKI" 

i

„KRAJOBRAZY ŚWIATA”

 

Szkoła Podstawowa

 

Miejsce

Imię i nazwisko

I

Natalia Waksmundzka

II

Jakub Kamoń

III

Gabriel Waksmundzki

Damian Luberda - Waksmundzki

 

Gimnazjum

 

Miejsce

Imię i nazwisko

I

Hubert Małysiak

 

GRATULACJE !!!

 

   

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
„CZAS NA CZYTANIE” - CZĘŚĆ V

1. Niemiec Sylwia 14pkt.
2. Waksmundzka Natalia 8 pkt.
3. Kolasa Patrycja 4 pkt.
   Chowaniec Natalia 4 pkt.
   Kruczek Marta 4 pkt.

 

 

   

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM
„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” - CZĘŚĆ VII

 

1. Niedźwiecka Dorota 14 pkt.
    Niemiec Izabela 14 pkt.
2. Bylinowski Albert 11 pkt.

 

   
 

 

KONKURS LITERACKI

 

dla uczniów gimnazjum

 

 

WSPÓŁCZESNA SZKOŁA - NUDNA CZY ATRAKCYJNA DLA UCZNIA?

 

Napisz rozprawkę.

 

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 28 marca 2014 r.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

 

ZBIERAJ PUNKTY !

 

   
 

 

 

KONKURS TEATRALNY

 

dla klas I-III gimnazjum

 

 

 

NA DESKACH TEATRU

PRZEDSTAWIENIE NA PODSTAWIE WYBRANEGO FRAGMENTU DRAMATU

 

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie przedstawienia na podstawie fragmentu jednego z dramatów:

W. Szekspir Romeo i Julia

A. Mickiewicz Dziady cz. II

A. Fredro Zemsta

J. Słowacki Balladyna

Prezentacja przedstawień odbędzie się 13 maja 2014 r. (wtorek) o godz. 13.40

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi tego samego dnia poprzez zamieszczenie ich 

na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

   

 

 

 

OGŁASZAMY

VI GMINNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

„BAJKOWY ŚWIAT DOROTY GELLNER”

 

regulamin konkursu

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

Z CYKLU  „MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ VII - H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 25 marca 2014 roku – godz.14.15,

jest przeczytanie rozdziału XIX–XXI powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z CYKLU „CZAS NA CZYTANIE"

 

H. OŻOGOWSKA „UCHO OD ŚLEDZIA”

CZĘŚĆ V

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 25 marca 2014 roku - godz.13.40, jest przeczytanie

rozdziału 13-15 powieści H. Ożogowskiej „Ucho od śledzia”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

Z CYKLU  „MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” CZĘŚĆ VI


1. Niemiec Izabela 15 pkt.
2. Niedźwiecka Dorota 14 pkt.

   
 

 

 

 

 WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” - CZĘŚĆ IV

 

1. Kowalczyk Gabriela 15 pkt.

2. Niemiec Sylwia  14 pkt.

3. Kuraś Anna 12 pkt.

4. Suchojad Wiktoria  9 pkt.
    Kolasa Patrycja    9 pkt.
    Baraniak Karolina  9 pkt.
    Chowaniec Natalia  9 pkt.
    Kolasa Szymon 9 pkt.

5. Kruczek Marta 8 pkt.
    Waksmundzka Natalia 8 pkt.

6. Ligęza Barbara  7 pkt.

7. Drożdż Martyna  5 pkt.
    Domalik Faustyna  5 pkt.

 

   
 

 

 

 

 

Wyniki szkolnego konkursu

„Miasto i Gmina Nowy Targ”

 

Imię nazwisko, klasa

Liczba punktów

Miejsce

Natalia Waksmundzka, kl.6

Anna Florek, kl. 6

16

I

Joanna Pęksa, kl.6

Marta Kruczek, kl.6

Edyta Kruczek, kl.5

14

II

Oliwia Sral, kl.6

Piotr Szkoda, kl.6

Natalia Chowaniec, kl.6

Jan Florek, kl.6

13

III

Patrycja Kolasa, kl.6

Wiktoria Suchojad, kl.5

Jakub Kamoń, kl.5

12

IV

Kamil Dawiec, kl.5

11

V

Damian Waksmundzki-Luberda, kl.5

10

VI

Anna Siuty, kl.4

Wiktoria Bryja, kl.5

9

VII

Faustyna Domalik, kl.5

6

VIII

 Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowała się Natalia Waksmundzka oraz Anna Florek.

 GRATULACJE !!!

 

   
 

 

 

 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO-GEOGRAFICZNY NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ
 

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej

 

Tematyka konkursu:

„KRAJOBRAZY POLSKI”

Zadanie konkursowe:
-  zebranie materiałów dotyczących tematyki konkursu,
- zaprojektowanie i wykonanie prezentacji multimedialnej na nośniku CD/DVD ROM,
- prace konkursowe mogą prezentować
jeden region w Polsce.


 
Szczegóły techniczne i założenia organizacyjne znajdują się na szkolnej stronie internetowej:

 

http://zswaksmund.republika.pl/


Termin składania prac mija 28 marca 2014 r.


Prace należy przekazać do organizatorów.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

                                                              Organizatorzy konkursu – Beata  Pasternak, Maria Stahl-Pałys

 

   
 

 

 

 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO-GEOGRAFICZNY NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ


 Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 gimnazjum

Tematyka konkursu:

„KRAJOBRAZY ŚWIATA”

Zadanie konkursowe:
-  zebranie materiałów dotyczących tematyki konkursu,
- zaprojektowanie i wykonanie prezentacji multimedialnej na nośniku CD/DVD ROM,

- prace konkursowe mogą prezentować jeden kontynent lub jedno państwo świata.


 Szczegóły techniczne i założenia organizacyjne znajdują się na szkolnej stronie internetowej:

 

http://zswaksmund.republika.pl/


Termin składania prac mija 28 marca 2014 r.
 

Prace należy przekazać do organizatorów.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

                                                              Organizatorzy konkursu – Beata  Pasternak, Maria Stahl-Pałys

 

   
 

 

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

 

dla uczniów szkoły podstawowej

 

 

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY...

 

miejsce 1 - Wiktoria Suchojad                      – 10 pkt

miejsce 2 - Gabriela Szymsaj                          8 pkt

                 - Damian Waksmundzki-Luberda –  8 pkt

 

Maksymalnie do zdobycia było 10 punktów.

 

Gratulujemy!

                              

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

Z CYKLU  „MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ VI - H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 25 lutego 2014 roku – godz.14.15,

jest przeczytanie rozdziału XVI–XVIII powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z CYKLU „CZAS NA CZYTANIE"

 

H. OŻOGOWSKA „UCHO OD ŚLEDZIA”

CZĘŚĆ IV

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 25 lutego 2014 roku - godz.13.30, jest przeczytanie rozdziału 10-12 powieści H. Ożogowskiej „Ucho od śledzia”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

 

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM
„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” CZĘŚĆ V

 

1.Niemiec Izabela 12 pkt.

2 Bylinowski Albert 9 pkt

 

GRATULUJEMY!

 

   
 

 

 

 

 

 

 

KONKURS LITERACKI

dla uczniów sp

 

 

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY...

 

Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym zaproponujesz ciekawy sposób spędzenia ferii zimowych.

 

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 28.01.2014 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich  na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

                                     

ZBIERAJ PUNKTY !      

                                 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

KOLEJNĄ CZĘŚĆ SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM Z CYKLU 

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ V - H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 

Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 21 stycznia 2014 roku – o godz.14.20,

jest przeczytanie rozdziału XI-XV powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   

 

 

 

 

Wyniki

KONKURSU LITERACKIEGO

dla uczniów gimnazjum

 

 

 

ZWYCZAJE BOŻONARODZENIOWE W MOJEJ RODZINIE

 

Laureatem konkursu została Oliwia Domalik (uzyskała 7/10 pkt)

 

Serdecznie gratulujemy!

 

   
 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„NAJPIĘKNIEJSZA KLASA”

              

 

 

klasy 0 i 1 - 3 szkoły podstawowej

   
 

I miejsce   - klasa 3B (40 p.)

   

                 

 

 

II miejsce  - klasa 1 (36 p.)

    

                             

 

 

III miejsce - klasa 3A (34 p.)

 

                           

 

 

 

pozostałe miejsca: klasa 2 (32 p.), klasa 0A (30 p.), klasa 0B (27 p.)

 

 

 

klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

     
 

I miejsce   - klasa 6 (40 p.)

   

                           

 

 

II miejsce  - klasa 5 (33 p.)

    

                             

 

 

III miejsce - klasa 4 (20 p.)

 

                            

 

   
 

klasy gimnazjum

     
 

I miejsce   - klasa IIB (40 p.)

   

                  

 

 

II miejsce  - klasa IIA (31 p.)

    

                                 

 

 

III miejsce - klasa IB (30 p.)

 

                            

 

 

 

pozostałe miejsca: klasa III (27 p.), klasa 1A (25 p.)

 

 

   
   
 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS I – III GIMNAZJUM
„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE” - CZĘŚĆ IV

 

 

1. Niedźwiecka Dorota 14 pkt.

    Niemiec Izabela 14 pkt.
2. Bylinowski Albert 7 pkt.
3. Ligęza Maciej 6 pkt.
4. Sral Dawid 3 pkt.

Gratulujemy !

 

   
 

 

Wyniki

szkolnego konkursu plastycznego

dla uczniów klas "0"

NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA

 

13.12.2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas "0" NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA".

Organizatorami były panie: Dorota Kolasa i Dorota Klocek. Przyznano następujące miejsca:

 

klasa "0"A

  I miejsce - Franciszek i Barbara Cyrwus, Amelia Łapsa

 II miejsce - Iwona Kolasa, Ernest Waksmundzki, Antoni Targosz

III miejsce - Amelia Tynus, Julia Kuraś, Martyna Marszałek, Adrian Waksmundzki

 

klasa "0"B

  I miejsce - Jakub Waksmundzki, Kacper Kolasa

 II miejsce - Justyna Bryniarska, Miłosz Waksmundzki, Mateusz Dawiec

III miejsce - Andrzej Garbacz, Ola Kunka, Joanna Skowrońska

 

 

                                                               

 

   
 

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego

„Szopka bożonarodzeniowa”

 

13.12.2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Szopka bożonarodzeniowa".

Organizatorami były panie: Dorota Bryja i Maria Stahl-Pałys.

Przyznano miejsca w trzech grupach.

 

Grupa I - kl. I-III SP

I miejsce - Kacper Bachleda kl. I

II miejsce - Jakub Ścisłowicz kl. IIIb

III miejsce - Jan Watycha  kl. II, Martyna Kamińska kl. I

Wyróżnienie - Gabriela Waksmundzka kl. I

 

Grupa II- kl. IV - VI SP

  I miejsce - nie przyznano

 II miejsce - nie przyznano

III miejsce - Edyta Kruczek  kl. V

 

Grupa III - szopki rodzinne

I miejsce - Dorota Mroszczak kl. la G, Agnieszka Bryniarska kl. Ib G , Krystian Waksmundzki kl. IIIa SP , Barbara Mroszczak: kl. I SP

II miejsce - Oliwia Domalik kl. Ib G, Estera Kuchta kl. Ib G, Bogumiła Szczechowicz kl. Ib G, Faustyna Domalik kl. 5 SP

 

 

                                

   
   

 

 

 

Wyniki konkursu

„Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”

 

 

Gratulacje !!!

 

   
 

 

 

UWAGA

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ NADLEŚNICTWO NOWY TARG

Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę

 

REGULAMIN KONKURSU

 

   
 

 

 

OGŁASZAMY

KOLEJNĄ CZĘŚĆ SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM Z CYKLU 

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 


Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 17 grudnia 2013 roku – o godz.13.30,

jest przeczytanie rozdziału X-XII powieści  H. Ożogowskiej „Tajemnica zielonej pieczęci”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek.

Weź udział i zdobywaj punkty!

 

   
 

 

 

 

 

 

Wyniki

Szkolnego Konkursu Literackiego

dla uczniów klas V- VI szkoły podstawowej

 

Moja wielka wyprawa

 

 

Maksymalnie do zdobycia 12 punktów.

 Gratulujemy!

 

   
 

 

 

 

 

 

 

KONKURS LITERACKI

dla uczniów gimnazjum

 

 

ZWYCZAJE BOŻONARODZENIOWE W MOJEJ RODZINIE

 

Napisz list do koleżanki mieszkającej w obcym kraju, w którym opowiesz jej o zwyczajach świątecznych w Twoim domu.

 

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 19 grudnia 2013 r.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

                                     

                                     ZBIERAJ PUNKTY !                                       

   

 

 

 
   

 

Konkurs na komiks

dla uczniów gimnazjum

pn. "Handel ludźmi moimi oczami"

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłasza konkurs na komiks o tematyce handlu ludźmi do pracy przymusowej, dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  pn. „Handel ludźmi moimi oczami”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych, a jego rozstrzygnięcie nastąpi w połowie czerwca przyszłego roku. Termin składania prac upływa natomiast w dniu 30 marca 2014 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się pod linkiem:

http://www.handelludzmi.eu/hl/aktualnosci/6323,Konkurs-na-komiks-dla-mlodziezy-pn-quotHandel-ludzmi-moimi-oczamiquot.html

                                                                     

Prace uczniów biorących udział w konkursie należy składać do 5 marca 2014 r. do Marii Stahl-Pałys

 

   
 

 

 

 

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”
CZĘŚĆ III

 

1. Kowalczyk Gabriela 15 pkt.
2. Suchojad Wiktoria 14 pkt.
    Kolasa Szymon 14 pkt.
    Niemiec Sylwia 14 pkt.
3. Kuraś Anna 12 pkt.
    Drożdż Martyna 12 pkt.
4. Kolasa Patrycja 11 pkt.

    Chowaniec Natalia 11 pkt.
5. Wiatr Gabriela 10 pkt.
6. Waksmundzka Natalia 9 pkt.
    Waksmundzka Wiktoria 9 pkt.
7. Baraniak Karolina 7 pkt.
8. Waksmundzki–Luberda Damian 6 pkt.
    Kruczek Marta 6 pkt.
9. Szkoda Piotr 4 pkt.

10. Maciasz Paulina 3 pkt.
     Bryja Jakub 3 pkt.

 

 

   
 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZĘŚĆ III

 

1. Niemiec Izabela       14 pkt.
2. Niedźwiecka Dorota 12 pkt.
3. Bylinowski Albert      9 pkt.

 

   
 

 

 

Wyniki

szkolnego konkursu

„Parki Narodowe w Polsce”

 

 

Gratulacje !!!

 

   

 

 

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa”

 

Organizatorzy:  Nauczyciele: Maria Stahl-Pałys, Dorota Bryja

 

Celem konkursu jest:

*      Zachowanie tradycji budowania szopek bożonarodzeniowych;

*      Pobudzenie inwencji twórczej w zakresie inscenizacji szopek z wprowadzeniem akcentów regionalnych;

*      Prezentacja szopki bożonarodzeniowej jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej;

*      Rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, a także dorosłych oraz uzdolnień plastycznych;

*      Ukształtowanie aktywnej i twórczej postawy społeczeństwa wobec sztuki oraz tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Bożego Narodzenia;

*      Popularyzacja twórczości utalentowanych uczniów i efektów pracy nauczycieli.

 

Regulamin konkursu:

1.       Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych:

*      grupa I- uczniowie klas 0-3

*      grupa II- uczniowie klas 4-6

*      grupa III- uczniowie gimnazjum,

     w następujących kategoriach:

*      praca indywidualna

*      praca zbiorowa (max. 2 osoby)

*      praca rodzinna (brak klasyfikacji wiekowej)

*      malarstwo na szkle.

2.       W konkursie będzie oceniane:

*      ogólny wygląd szopki (estetyka wykonania, rozmieszczenie, proporcjonalność elementów),

*      dobór artystyczny środków plastycznych, oryginalność pomysłów,

*      umiejętność łączenia różnych materiałów (preferowane materiały naturalne),

*      samodzielność wykonania prac (prace indywidualne i zbiorowe).

3.       Prace należy przekazywać  organizatorom w terminie do 06.12.2013r.

4.       Prace muszą zawierać dokładny opis (pismem drukowanym) dołączony do szopki (imię, nazwisko, klasa, kategoria).

5.       Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.zswaksmund.republika.pl

 

   
   
 

 

   KONKURS LITERACKI

 

 

dla klas V – VI szkoły podstawowej

 

MOJA WIELKA WYPRAWA

 

Napisz opowiadanie o swojej wyprawie, w którym uwzględnisz opis przyrody i przeżyć będących wynikiem kontaktu z naturą.

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 22.11.2013 r.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich  na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

 

ZBIERAJ PUNKTY !

 

   
 

 

 

 

Szkolny konkurs logopedyczny

przeznaczony był dla uczniów klasy I-III Szkoły Podstawowej.

 

Temat: „ Wierszyki łamiące języki”

 

1.Konkurs odbył się dnia 07.11.2013r. organizowany przez nauczyciela – logopedę neurologopedę klinicznego  Agnieszkę Sieniawską.

 

2. Celem konkursu było rozbudzenie językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności recytatorskich.

 

3. Zasady konkursu:

1. Na konkurs należało przygotować jeden dowolnie wybrany wiersz.

2. Uczestnik obowiązkowo prezentuje tylko jeden tekst.

3. Przy ocenie było brane pod uwagę: interpretacja, opanowanie pamięciowe tekstu, ogólna  

   prezentacja.

 

4. Recytacja wierszy była oceniana w trzech grupach wiekowych:

Grupa I – uczniowie klasy I

Grupa II – uczniowie klasy II

Grupa III – uczniowie klasy III

 

Wyniki konkursu

 

Klasa I –    Dominik Kolasa, Jan Waksmundzki – I miejsce

                Bartłomiej Sral, Paweł Nowiński, Julia Byrdak– II miejsce

                Michał Węglarz – III miejsce

 

Klasa II –    Aleksandra Spyra- I miejsce

                 Martyna Cyrwus, Weronika Parządka - II miejsce

                 Kuba Trąbka-  III miejsce

 

Klasa III A – Natalia Waksmundzka, Wiktoria Waksmundzka –  I miejsce

                   Amelia Gruszkiewicz – II miejsce

                   Justyna Mąka, Joanna Kowalczyk – III miejsce

 

Klasa III B - Weronika Handzel, Anna Cyrwus – I miejsce

                  Filip Sabura -  II miejsce

                  Kacper Sral - III miejsce

 

Skład komisji przesłuchującej:

Agnieszka Sieniawska    

Katarzyna Kosińska      

 

   
 

 

 

Waksmund, 2013-10-30

Wyniki

Szkolnego Konkursu Literackiego

dla uczniów klas I-III gimnazjum

 

To jest prawdziwy bohater

 

Laureatem konkursu został Albert Bylinowski (uzyskał 11/12 pkt)

  

 

Serdecznie gratulujemy!

 

   

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„NAJPIĘKNIEJSZA KLASA”

              

Konkurs polega na wykonaniu dekoracji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi i zaprezentowaniu jej w salach lekcyjnych należących do poszczególnych klas.

 

Konkurs rozpatrywany będzie w trzech kategoriach:

 

I kategoria:     klasy 0 - 3 szkoły podstawowej

II kategoria:    klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

III kategoria:   klasy 1 - 3 gimnazjum

 

Ocenie podlegać będzie:

 

- bożonarodzeniowy charakter dekoracji;

- estetyka prac, pomysłowość, samodzielność;

- dobór materiałów i kolorystyki;

- powierzchnia i rozmieszczenie dekoracji w klasie;

- ocenie podlegają dekoracje całkowicie wykonane przez ucznia.

 

Komisja, dokona oceny wykonanych dekoracji w klasach jednorazowo - 13 grudnia 2013 r. (piątek)

 

                                                                                              Organizatorzy M. Pałys, H. Zabrzewski

 

   

 

 

 

UWAGA KONKURS

„Parki Narodowe w Polsce”

 

Regulamin konkursu

  • Celem konkursu jest pogłębienie zagadnień związanych z ochroną przyrody.

  • W konkursie może wziąć udział każdy uczeń z klas 4 – 6 szkoły podstawowej.

  • Konkurs będzie polegał na napisaniu testu zawiązanego z parkami narodowymi w Polsce. Zadania w teście będą typu otwartego i zamkniętego.

  • Za każdą odpowiedź uczeń uzyska odpowiednią ilość punktów. Zwycięża uczeń, który otrzyma największą ilość punktów.

Zagadnienia:

  1. położenie parków narodowych w powiązaniu z krainami geograficznymi, województwami czy pasmami ukształtowania powierzchni,

  2. parki w liczbach: ilość parków, park o najmniejszej i największej powierzchni, parki najmłodsze i najstarsze,

  3. parki należące do UNESCO,

  4. herby parków

  5. charakterystyczne formy terenu (skałki, jaskinie, klify itp.)

  6. charakterystyczni przedstawiciele świata roślin i zwierząt,

  7. pojęcia związane z ochroną przyrody: park narodowy, park krajobrazowy, rezerwat przyrody, pomnik przyrody, czerwona księga, czarna księga, wyjaśnienie skrótu UNESCO.

Konkurs odbędzie się 21.11.2013r., o godz. 13.35 w sali klasy 6.

Do dnia 20.11.2013r. należy dokonać zgłoszenia o udziale w konkursie p. B. Pasternak

 

Literatura:

- podręcznik do przyrody, klasa 5,

- Internet,

- inne dostępne źródła.                (Część materiałów dostępnych jest u p. B. Pasternak).

 

   

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z CYKLU

„CZAS NA CZYTANIE”

CZEŚĆ III  H. OŻOGOWSKA „UCHO OD ŚLEDZIA”

  

 Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 26 listopada 2013 roku - godz. 13.40, jest przeczytanie rozdziału 7-9 powieści  H. Ożogowskiej

„Ucho od śledzia”.

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek. Weź udział i zdobywaj punkty !

 

   

 

 

OGŁASZAMY

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

DLA KLAS I – III GIMNAZJUM Z CYKLU  

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”

CZEŚĆ III  H. OŻOGOWSKA „TAJEMNICA ZIELONEJ PIECZĘCI”

 

 Warunkiem przystąpienia do konkursu, który odbędzie się 26 listopada 2013 roku – godz. 13.40, jest przeczytanie rozdziału VII–IX powieści  H. Ożogowskiej

„Tajemnica zielonej pieczęci”

 

Zapisy u Pani Elżbiety Klocek. Weź udział i zdobywaj punkty !

 

   

 

 

 

Wyniki

Szkolnego Konkursu Plastycznego o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

„Jestem widoczny na drodze”

zorganizowanego w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

 

w kategorii klas 0

 

I MIEJSCE: Kacper Kolasa kl. 0b, Emilia Dzielska kl. 0a

II MIEJSCE: Ernest Waksmundzki kl. 0a

III MIEJSCE: Anita Waksmundzka kl. 0b

 

w kategorii klas I – III

 

I MIEJSCE: Filip Sabura kl. IIIb, Szymon Krupa kl. IIIa

II MIEJSCE: Gabriela Waksmundzka kl. I

III MIEJSCE: Wiktor Ścisłowicz kl. I, Patrycja Waksmundzka kl. I

 

 

 

 

Wyniki

Szkolnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

„Bądź bezpieczny na drodze”

zorganizowanego w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

 

w kategorii klas IV

 

I MIEJSCE: Jakub Kuraś 

II MIEJSCE: Przemysław Kamiński, Gabriela Kowalczyk

 

w kategorii klas V – VI

 

I MIEJSCE: Gabriela Szymsaj, Joanna Pęksa, Natalia Waksmundzka, Sylwia Niemiec

 

   

 

 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS I – III GIMNAZJUM

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”
CZĘŚĆ II

 

1. Niedźwiecka Dorota 13 pkt.
    Niemiec Izabela 13 pkt.


2. Sral Dawid 8 pkt.

 


WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„MAGICZNE PODRÓŻE PO LITERATURZE”
CZĘŚĆ II

1. Kowalczyk Gabriela 15 pkt.


2. Kuraś Anna 14 pkt.


3. Niemiec Sylwia 12 pkt.
    Maciasz Paulina 12 pkt.


4. Wiatr Gabriela 11 pkt.
    Kolasa Szymon 11 pkt.


5. Suchojad Wiktoria 10 pkt.
    Faltyn Dawid 10 pkt.


6. Chowaniec Natalia 9 pkt.


7. Baraniak Karolina 8 pkt.
    Kolasa Patrycja  8 pkt.
    Waksmundzka Wiktoria 8 pkt.
    Drożdż Martyna 8 pkt.


8. Kruczek Marta 7 pkt.


9. Ligęza Barbara 6 pkt.
    Waksmundzka Natalia 6 pkt.


10. Mroszczak Anna 4 pkt.


11. Bryja Jakub  3 pkt.


12. Szkoda Piotr 2 pkt.

 

   
 

 

KONKURS LITERACKI

 

dla uczniów gimnazjum

TO JEST PRAWDZIWY BOHATER

 

 

Napisz charakterystykę bohatera literackiego,

który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.

 

 

 

Składanie prac pisemnych u p. Renaty Sojda do 25 października 2013 r.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich  na gazetce szkolnej i stronie internetowej szkoły.

 

ZBIERAJ PUNKTY !

 

   
 

Waksmund, 2013-10-03

  

WYNIKI

Szkolnego Konkursu Literackiego

To była najwspanialsza przygoda moich wakacji

dla uczniów klas V- VI szkoły podstawowej

 

 

Laureatem konkursu została

Wiktoria Suchojad

(uzyskała 10/10 pkt)

 

  

Serdecznie gratulujemy!

 

 

   

 

 

Konkurs „ODBLASKOWA SZKOŁA”

 

We wrześniu 2013 r. Szkoła Podstawowa w Waksmundzie przystąpiła do akcji „Odblaskowa Szkoła".

 

 

OGÓLNE INFORMACJE O KONKURSIE

 

Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

 

Regulamin Szkolnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

 

   
 

 

UWAGA

KONKURS ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII

VII edycja  

 

Regulamin

 

1.      Celem konkursu jest zbiórka zużytych baterii, dzięki której przyczyniamy się do ochrony środowiska.

2.      Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów ZSPiG w Waksmundzie.

3.      Uczniowie klasy „0” i klas 1 – 3 szkoły podstawowej przynoszą baterie swoim wychowawcom. Uczniowie klas 4 – 6 szkoły podstawowej i uczniowie 1 – 3 gimnazjum przynoszą baterie p. Beacie Pasternak.

4.      Za każdą baterie uczeń otrzymuje 1 punkt. Punkty są sumowane po zakończeniu konkursu. Wygrywa uczeń, który otrzyma największą ilość punktów.

5.      Czas trwania konkursu: 23.09.13 r. – 30.05.2014 r.

 

                                                         administrator strony: mgr inż. Henryk Zabrzewski  e-mail: pk_waksmund@onet.eu

aktualizacja: 10-06-2014